Progressive Melvin Jones Fellow dla Kazimiery Milanowskiej

Lion prof. Kazimiera Milanowska(dla Lionów: Ziuta) wyróżniona została na wniosek Kapituły Honorowego Tytułu Melvin Jones Fellow Okręgu tytułem Progressive Melvin Jones Fellow w uznaniu dla wieloletniego wysiłku i bezinteresownego, pełnego poświęcenia zaangażowania w rozwój ruchu Lions w Polsce i realizację jego misji w ostatnich 25 latach.
To właśnie Lion Ziuta na prośbę Lennarta Sandberga, wtedy prezydenta LC Brakne Hoby, Szwecja rozpoczęła w roku 1988 organizację pierwszego Klubu Lions w Polsce - LC Poznań Polska. Pomagał w tym Jej mąż, Zbyszek.
Pin PMJF i  list od Wayna Madena (przewodniczącego fundacji LCIF) wręczył wraz z kwiatami od polskich Lionów w obecności prezydenta elekta LC Poznań Patria Katarzyny Tuliszka Past Gubernator Paweł Cieśliński. Kazimiera Milanowska jest członkiem honorowym LC Poznań Patria. Paweł Cieśliński wręczył również przyznany przez siebie Medal XXV – lecia Ruchu Lions w Polsce.