Długo wyczekiwane spotkanie klubowe już za nami...

Po wielu tygodniach trwania w izolacji, z końcem czerwca spotkałyśmy się w otoczeniu leśnej scenerii, w pięknej posiadłości Miry, naszej serdecznej Koleżanki z naszego Klubu.
Godziny mijały, podczas których, omawiałyśmy nadchodzące cykliczne wydarzenia oraz te, których rama i kształt dopiero powstają.
Ciepły, serdeczny i wzruszający charakter spotkania nadała chwila, w której zostały przekazane podziękowania i szczególne wyróżnienia dla zasłużonych i oddanych Działaczek Lions Club Poznań Patria. Mira Kornecka i Tenia Garczyńska odebrały z rąk Prezydent Agnieszki Kaczmarek i Naszej Matki Założycielki Leny Stryjskiej, najwyższą nagrodę Melvin Jones Fellowship za osobiste zaangażowanie, wyjątkowe oddanie i ogromny wkład pracy w polepszanie jakości życia osobom objętym opieką naszego klubu.
To był niezwykły czas, który po raz kolejny pokazał jak ważne są spotkania i rozmowy, jaką moc ma  wspólne działanie, jak ważni są ludzie!
Raz jeszcze gratulacje dla zasłużonych działaczek oraz podziękowania dla Miry i Jacka za urocze przyjęcie nas w swoich progach!
Ewelina Pilch